fbpx

Kvaliteedi ajalugu

Ettevõte Preca Brummel asutati 1951. aastal tänu Giovanni Prevosti intuitsioonile ja initsiatiivile.

Tänaseks juhib seda ettevõtete gruppi juba Prevostite kolmas põlvkond.

Just perekond ongi Preca Brummeli edu saladus. Ettevõte alustas väikese tekstiilivabrikuna, aastatega aga on saavutanud Itaalia lasteriiete turul liidristaatuse tänu sellistele brändidele nagu Brums ja Mek.

MISSIOON

Armastus laste vastu tähendab lubada neil jääda lasteks.

Kõik Brumsi kollektsioonid kannavad endas soovi vastata noorte ostjate paljudele vajadustele. Brumsi toodete kvaliteet ning emotsionaalne ja väljendusrikas imago peegeldavad brändi väärtust.

VÄÄRTUSED

Soojus

Meie tooted sobivad ideaalselt soojale armastavale perele, atmosfääri, kus üksmeelne ja armastav perekond on laste jaoks kõige kallim asi maailmas.

Elegants

Kõik algab meie toodetest ja nende isikupärasest elegantsest stiilist – stiilist beau monde, mis keskendub detailidele, värvidele ja kangastele.

Teejuht

Brums soovib olla ostjatele lähedal nende kõige olulisematel eluhetkedel: sünd, ristimine, erilised sündmused… kuni järgmise põlvkonna sünni ootuseni välja! Brums loob kindluse tulevikku. Brums on alati teiega.

Enesekindlus

Meile meeldib oma ostjate eest hoolitseda ja seepärast püüame lisada neisse enesekindlust. Meie toodete kvaliteet ja turvalisus on garantiiks kõige kallimatele.